ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

وایت اسپریت ، حلال های نفتی یا وایت اسپریت ها عمدتا محصولات گروه AW هستند که به عنوان حلال، رقیق کننده ، شستشو دهنده، حامل مواد افزودنی و مواد اولیه در بسیاری از صنایع نظیر رنگ ها کاربرد دارد .

وایت اسپریت و تینر روغنی

وایت اسپریت ها زیر مجموعه تینر صنعتی می باشد و در زیر دسته ی صادراتی ان قرار دارد  زیرا درصد بالایی از وایت اسپریت ها صادر می شوند، از وایت اسپریت ها نیز در رنگ های روغنی استفاده می شود .

وایت اسپریت صادراتی

نقطه ی ذوب این حلال منفی 40 درجه ی سانتی گراد و نقطه ی جوش آن بین 150 تا 200 درجه ی سانتی گراد است.

تینر صنعتی و انواع تینر

انواع تینر های صنعتی:

وایت اسپریت فاتح فام سپاهان

وایت اسپریت و یا تینر روغنی

حلال 402

تینر روغنی

تینر روغنی و حلال 402 فاتح فام

حلال 402:

بر پایه نفت بی بو  تولید می شود که در رنگ ، تینر ، لاک و الکل ، جوهر چاپ ، واکس و کف پوش به کار می رود و در حلال چربی گیر سطوح فات و اسپری پاک کننده نیز مصرف دارد.

حلال 402 و تینر

تینر روغنی:جهت رقیق نمودن رنگ هایی بر پایه الکیدی و روغن ریف ها به کار می رود و در رنگ های روغنی نیز به کار می رود.

ویژگی های وایت اسپریت

ویژگی های وایت اسپریت در مجموعه صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان:

قابل اشتعال

مایع

کاملا شفاف و بدون رنگ

دارای بوی  خیلی ضعیف

خشک کردن سریع رنگ ها

در تکنیک رنگ و روغن از ماده های مختلف و حلال ها متفاوتی استفاده میشود تا تاثیر گذاری و خاصیت جذب و شفافیت رنگ ها را بهبود بخشید یکی از مدیوم ها و مکمل هایی که در نقاشی رنگ و روغن مورد استفاده است وایت اسپریت می باشد.

 از وایت اسپیریت همچنین در صنعت عکاسی نیز استفاده می شود.

این ماده که یک حلال بسیار قوی وشیمیایی می باشد بدون بو بوده و در مواردی معدود دارای بوی بسیار کم است. خاصیت بدون بو بودن وایت اسپریت باعث بالارفتن محبوبیت آن شده و هنرمندانی که مشامی مستعد و حساس دارند از آن استقبال زیادی می کنند.

تینر و وایت اسپریت در صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان

تینر

تینر یکی از اصلی‌ترین مواد در صنعت رنگ است و هر استادکاری برای حل کردن مواد و رساندن به غلظت مناسب، از تینر استفاده می‌کند. تینر ها در انواع فوری و روغنی و اپوکسی و پلی اورتان و سیلیی و … در مجموعه صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان موجود می باشد.

انتخاب مناسب تینر، می‌تواند بر روی خاصیت و عملکرد رنگ تأثیر بسزایی داشته باشد. ما باید بدانیم که برای رنگ مورد نظرمان باید از چه تینری استفاده کنیم و چرا تینر ها درجه و خاصیت‌های متفاوت دارند.

وایت اسپریت بدون بو

وایت اسپریت بی بو:

نوع خاصی از وایت اسپیریت که به وایت اسپیریت بی بو معروف است در واقع وایت اسپریتی است که مورد پالایش بیشتری قرار گرفته است تا اجزا سمی آروماتیک آن جدا شوند. این حلال برای مواردی مانند نقاشی رنگ روغن که انسان در تماس مستقیم با حلال قرار دارد توصیه می شود.

برای مشاوره و  خرید وایت اسپریت و انواع حلال ها با قیمت مناسب و کیفیت بالا با ما در کارخانه تینر و حلال های صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان در تماس باشید .

و از خرید خود اطمینان کامل را داشته باشید.

https://fatehfam.com

031-95024412-14

031-53309127-28

09134632388

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : وایت ,تینر ,حلال ,اسپریت ,استفاده ,روغنی ,وایت اسپریت ,صنایع شیمیایی ,تینر روغنی ,وایت اسپیریت ,شیمیایی فاتح ,مجموعه صنایع شیمیایی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Johnathan taswerta آتلیه فردوس فیلم کتابخانه عمومی آیت الله اراکی - فرهنگسرا Toasty آوای باران فریضه بی‌همتای اکانت های بازی PS4 آپشن خودرو | گندم کار دیجی فایل